چرا پتو گلبافت برتر از سایر پتوهای ایرانی است؟

فهرست مطالب

شرکت پتو گلبافت یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شرکت‌های نساجی ایرانی است. این شرکت توانسته است طی فعالیت در سالیان اخیر محصولات بی شماری در زمینه کالای خواب ارائه بدهد. ابعاد، الیاف غیرحساسیت زا، تراکم بافت، ضخامت، وزن، طرح، رنگ و مدل متنوع باعث شده است تا پتوی گلبافت به یکی از محبوب‌ترین انواع پتوی ایرانی بدیل گردد.

مروری بر پتو گلبافت ؛ بهترین پتوی ایرانی

پتو گلبافت

از دیرباز تا به حال، پتو به عنوان یکی از مهم‌ترین ملزومات افراد شناخته شده است. ممکن است پتو تا دیروز از گستره تنوع بالا برخوردار نبوده باشد. این در حالی است که امروز بسیاری از تولیدکنندگان با ارائه و عرضه انواع پتو توانسته‌اند به رفع نیازهای افراد متفاوت بپردازند. علیرغم آنکه رقابت شدید میان برندهای تولیدکننده پتو وجود داشته، اما، پتو گلبافت به عنوان یکی از انواع بهترین پتوی ایرانی مطرح شده است.

مروری بر انواع بهترین پتوهای ایرانی

اگر شما قصد خرید داشته باشید، طی مراجعه به بازار سرویس رختخواب با انواع بسیاری از پتو تحت عناوین متفاوت روبرو خواهید شد. از پتوی بزرگسال گرفته تا پتوی نوزادی، کودک و نوجوان که بر اساس ابعاد استاندارد تولید شده است. در این راستا، پتوی جیبی و پتوی مسافرتی از جمله پتوهای تولید شده ضروری به منظور استفاده کاربری در مواقع اضطراری می‌باشد. علاوه بر این، پتوی حوله‌ای و پتوی ژله‌ای ممکن است بنا به جنس بافت آن مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گیرد. حال آنکه پتوی چاپ سه بعدی و گل برجسته از جمله پتوهای تولید شده بنا بر آخرین تکنولوژی روز به شمار می‌روند.

احتمال دارد صاحبان مغازه‌ها و فروشگاه‌های پتو و سرویس رختخواب شما را با انواع بهترین پتوهای ایرانی اعم از افرا، خوشخواب، لایکو، لیپار، نرمینه و… آشنا کنند. منتهی، موضوع فوق ممکن است شما را تا حدود زیادی در انتخابتان مردد سازد، ولیکن، پتو گلبافت از بهترین پتوهای ایرانی شمرده شده که مشتریان را طی سالیان دراز در جهت رفع نیازهای کاربری راضی و خشنود نگه داشته است.

اما، آیا تنوع پتو گلبافت به اندازه کافی رضایت بخش می‌باشد؟

پتو گلبافت

مروری بر انواع پتو گلبافت بر اساس ابعاد و طراحی

خیل عظیم خریداران بر این تصور هستند که پتوی ایرانی از دو نوع تک نفره و یا دو نفره برخوردار می‌باشد. این در حالی است که محصول ایرانی مذکور از انواع متعدد بچگانه، برتر، برتر پرسی، برتر گلبافت، پر گلبافت، سفارشی، گل برجسته و نوجوان می‌باشد.

با این حال، انواع پتوی گلبافت تنها بر اساس ویژگی‌های ظاهری آن دسته بندی نخواهد شد. ابعاد این نوع محصول از پتوی ایرانی بنا بر نیاز کاربران بسیار متغیر می‌باشد. این پتو از ابعاد تک نفره، دو نفره، ۲۲۰*۱۶۰، ۱۶۰*۱۱۰ و ۱۱۰*۸۰ برخوردار است.

با این وجود، پرسش اینجا مطرح خواهد شد که چرا باید از بین بی شمار برند پتوی ایرانی سراغ محصولات شرکت پتوی گلبافت برویم؟

مروری بر مزایای پتوی گلبافت

ممکن است بر این تصور باشید که چه ویژگی این پتو باعث برتری آن نسبت به سایر انواع پتوهای ایرانی شده است. ابعاد، طرح، رنگ و مدل این نوع پتوی ایرانی تشابه وافری در مقایسه با سایر انواع پتوهای ایرانی از برندهای معتبر دارد. این در حالی است که شرکت نساجی پتوی گلبافت از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شرکت‌های تولید و عرضه کننده پتوی ایرانی محسوب می‌گردد.

این شرکت ایرانی توانسته است با تولید محصولات متنوع از لحاظ ابعاد، الیاف، تراکم بافت، ضخامت، رنگ، طرح، مدل و وزن متفاوت پاسخگوی درخواست خریداران خود باشد. با این حال، مزایای پتوی گلبافت معمولاً به ویژگی‌های ساختاری و ظاهری فوق ختم نشده است.

به رغم آنکه بسیاری از انواع اجناس موجود و قابل دسترس در بازار ممکن است باکیفیت و مرغوب به نظر برسند، ولیکن، احتمال تغییر رنگ و یا کاهش تراکم بافت پس از یک یا چند بار شستشو وجود دارد. این موضوع به ظاهر جزئی تا حدود زیادی امکان دارد در ظاهر و همچنین، کیفیت کاربری آن تاثیر بگذارد.

این در حالی است که الیاف پتو گلبافت معمولاً از جنس پلی استر و یا پرز اکریلیک تولید می‌گردد. در صورت رعایت نکات شستشو متوجه خواهید شد که این محصول ایرانی به هیچ عنوان تغییر رنگ و کاهش حجم نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پتو گلبافت به این صفحه مراجعه نمایید.