فروش ویژه سرویس لحاف و روتختی بهاره ترک

فهرست مطالب

یکی از مدل های خنک و سبک برای فصول گرم سال روتختی بهاره ترک است. روتختی های بهاره ترک سبک هستند و ضخامت نازکی دارند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. هم چنین یک انتخاب خوب برای فصول بهار و یا تابستان می باشند. از انواع طرح های روتختی بهاره برگرفته از طرح های چهل تکه، بته جقه، منظره و هنری می باشند. روتختی های بهاره ترک شامل سه تیکه، یک لحاف روتختی نازک و دوعدد روبالشتی می باشد. این روتختی ها با تنوع زیادی که دارند توانسته اند از توجه بسیار بالایی برخوردار شوند هم چنین دارای قیمت بی نظیر و مناسب نیز هستند.

روتختی بهاره ترک

پارچه روتختی بهاره ترک

روتختی های بهاره از پارچه های با کیفیت و استاندارد تولید می شوند. این روتختی با آخرین فناوری روز توسط کارخانه و تولیدی های مختلف تهیه می شود.

روتختی های بهاره از جنس مخمل و پنبه ای می باشد و به دلیل نازک بودن به راحتی در خانه حتی قابل شستشو هستند. روتختی های پنبه ای به خاطر اینکه پنبه حاوی حرارت بوده و گرمای بدن را می گیرد و سبب این می شود که بدن شما سرد شود و در فصول گرم سال احساس گرما وعرق نکنید. اگرشما هم به دنبال یک روتختی با اصالت وبا کیفیت هستید پیشنهاد داناخواب به شما روتختی های بهاره ترک می باشد. این روتختی ها از نظر ضخامت سبک هستند و طرح ها و رنگ های جذابی دارند که مناسب تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان می باشند.

روتختی بهاره ترک

بهترین روتختی ترک بازار

همه شما بدون شک تا به حال از کیفیت و برتری روتختی ها واجناس ترک تعریف زیادی شنیده اید. روتختی های بهاره ترک از آن دسته از روتختی ها می باشند که هرکسی برای فصل بهاره و تابستان خود باید تهیه کند.

از ویژگی های برجسته روتختی های ترکیه کیفیت بالای پارچه و ملحفه که از الیاف طبیعی ارگانیک ۱۰۰% پنبه، بامبو، لینن یا ترکیبی از آن ها می باشند. مهم ترین نکته در خرید روتختی بهاره این است که با توجه به نیازمان و طراحی اتاق مان طرح و مدل دلخواه را انتخاب کنیم و از کیفیت آن مطمئن شویم.

بهترین و آسان ترین راه خرید اینترنتی این کالا می باشد، به شرط آنکه از یک سایت معتبر و قابل اعتماد خریداری کنید. شرکت دانا خواب با سابقه واعتبار بالای خود در زمینه کالای خواب و انواع روتختی همه روزه پاسخگوی مشتریان عزیزی که به سلامتی و آرامش خوابشان اهمیت می دهند ارائه خدمت رسانی می باشد.